Oğlak Burcu

Oğlak Kadını İçin İdeal Erkek

Azimli fakat eğlenceyi seven bir yapısı vardır. Mizah anlayışı mükemmeldir. Genellikle ciddi ve içe dönük olan bu kadın oldukça sabırlıdır ve problem çözmede oldukça yeteneklidir. Kendine bir hedef koyar ve her şeyini ona ulaşmaya adar.

UYUMLU BURÇLAR

Balık Burcu Erkeği: Bu erkeğin hassaslığı onun Oğlak kadını için uygun bir eş olamayacağını düşündürse de, bu ikili harika bir çift olurlar. Oğlak kadını, endişeli Balık erkeğini dengeler ve Balık erkeği de bu kadının ciddi hayatına renk getirir.

Başak Burcu Erkeği: Bu erkek, Oğlak kadınının ruh eşidir. İki taraf da tutkulu veya duygusal değildir ancak aralarındaki sevgi oldukça sağlam olur. İlişkileri genellikle durağan gider, ancak birbirlerinde huzuru bulurlar.

UYUMSUZ BURÇLAR

Aslan Burcu Erkeği: Aslan erkeği ele evuca sığmaz; bu da Oğlak kadınını huzursuz eder. Bu erkek ilgi odağı olmak isterken, Oğlak kadınının kafası daha önemli şeylerle meşguldür. Aslan erkeği, Oğlak kadınının gerçekçiliğini soğukluk olarak yorumlayabilir.

Koç Burcu Erkeği:Bu iki burç oldukça uyumsuzdur. Bu erkek neşeli ve tasasızken, Oğlak kadını ihtiyatlı ve mantıklıdır. Oğlak kadını gelecek odaklı bir partnere ihtiyaç duyarken, Koç erkeği macera için yaşar.